Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez milyen sérülés? Falat...

Ez milyen sérülés? Falat ütöttem dühömben.

Figyelt kérdés

Családban fut az efféle aggresszió, nem tehetek róla.


Dühös voltam valami miatt, és elkezdtem az ajtót ütögetni a karommal, majd amint éretem hogy fáj és már gyengül, fogtam a másik megezemmel a jobb karom csuklóját és azzal együtt vertem.


aztán ez lett a vége: [link]


Egy kicsit be van dagadva kb az egesz kezfejem, nem nagyon most mar, 3 napja tortent kb.


De alulrol megnyomva is faj nehany helyen.


Traumatologiat hivtam, ha egyaltalan szukseges, azt mondtak tudnak idopontot adni, le is csaptam mint a legyet mi az hogy tudnak idopontot adni eltorom a karom tudnak idopontot adni hogy megnezzek?


Szoval mister gyakorikerdesekhu PHd, mi ez ami a kezemmel van. Semmi vagy valami.



2023. júl. 12. 02:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Voros szintu gyulladas(?) meg minimalis ver, de van ilyen feher folyadek is.


Mi az anyam ez a feher trutymak?


Termeszetesen faj ha hasznalom igy mindennapokra, de szerencsere a Cal of duty-ban nem okoz gondot olyan egerem van nem erzek semmit. vagy lehet adrenalin.

2023. júl. 12. 02:29
 2/19 A kérdező kommentje:
Van itt ilyenkor hajnali 3 kor dako aki tud valaszt adni mer kene koszi
2023. júl. 12. 02:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reggel irány a sebészet, ha eltört ha nem az ilyet kezeltetni kell. És ha lehet leközelebb egy párnának ess neki :)
2023. júl. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem tort el akkor nem mozgatnam meg ilyenek, csak be van duzzadva a kezfej egy nagyon kicsit inkabb a csontok/porcok amik ilyen megfingatoak.


ez a dako meg a pirossag meg valami feher lotty olyan ize van mint a vernek mindkettonek.


az a baj hogy pszichiatriai prolemam is van asz megtudja a dokkanto azonal hivja mentoket asz megyek osztalyra azt meg feletjse meg orban viktor is el akarmekkora az o dakoja.


de magatol is begyogyul nem? csak ido kerdese nem? Vagy ez olyan mint a dako-gorcs? Rogton mento mert all a dako aztan ugymaradt es tobbe nem tud lubickolni vele vagy most mi van??

2023. júl. 12. 03:54
 5/19 A kérdező kommentje:

meg megyek reggel pszichiateremhez mert kelenek a gyogyszerek hat felveszek valami kesztyut hogy ne lassa mer ha latja megkerdezi mi torent netom mit mondjak...............................


megcsusztam egy bananhejon wagy mi? Szerintem ismerve engem (mar ha emlekszik ram kb hetente jarok hozza vmi miatt) tudni fogja hogy a business 12. emeleten voltam es nem jo szandekkal.

2023. júl. 12. 03:56
 6/19 A kérdező kommentje:

dakok en nem alsok nem tudo valaki segiteni? Hulye traumatologiara akartam ma menni erre idopontot adnak augusztusra mondom neki es ha akarom torik??


Tudom nem a recepcioson kel kiadni a dakot de azer megis legyen hatar..


Maganra nincs penzem...


Szerintem nem lesz itt baj nem komoly ez a seb vagy mi alig faj csak picit be van gyulladva amit nem is lehet latni kameran, de a masik kezemet nezve lehet azer latni.


alszok 2-t 3-mat es mar huzogatom a dakom egesz nap ki az ablakon szeritem.


nem egy rak ez hogy gyerekek menjunk csoportban kemoterapiara.

2023. júl. 12. 04:27
 7/19 A kérdező kommentje:
adtam zold almat a 3-masnak
2023. júl. 12. 04:36
 8/19 A kérdező kommentje:

ami talan fontos info hogy en nem vagyok bigman, eleg vekony vagyok es 168 kemeny cm akiert a csajok rajonganak


szoval es a kezmeret olyan mintha felvennek egy 44 es cipot a 41 es helyett ami igazabol ram fer kb olyan a business

2023. júl. 12. 04:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani a traumatológián, hogy nincs eltörve, csak beduzzadt, ZÚZÓDOTT. Pihentesd amennyire tudod, illetve borogasd/jegeld, a sebet pedig jó lenne lefertőtleníteni (betadinnal(jód) esetleg octenisepttel) és vigyázz, hogy ne kerüljön bele kosz, mert akkor begyullad, és még jobban be fog gennyesedni. ( a genny az a fehér cucc)
2023. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

10


Koszonom mister.


Szoktam vagdosni is magam es kaptam 10000 millio tanacsot a sebek kezelesere, melyek szoktak lenni, de ilyen zuzodasok nem voltak.


Mely seb ilyenn dako mely marmint ilyen hypodermis ig / dermis also reszeig asz elegge verzik. De van felszerelesem meg kifejezetten ilyen bolt marmint nem onsertoknek hanem ilyen businessman eknk marmint ilen tudod


kateteresek meg carcinomasoknak akiknek sebesdik meg kotozesek szoval ott van minden talan meg mudako is na jo nem az nincs.


de van vernyomasmero omron.


csak zuzodasom nem wolt meg asz moss sem aluttam ahogy latod a komentjeimbol eges ejszaka a dakomat neztem aztan a kezfejem h mi a fsz legyen mer a traumatologiat tegnap hivtam asz monta ido pont na mindegy hoszu sztori


erre is felhaborodtam


aztan most nem tudom sebeszetre tudok menni igy hogy "hhelo melo it van ilyen ize a kezfejemen csinalnato most rogton vle valamit es rendesen? van TB-m is"


vagy megint kapom hogy "hat tudunk idopontot adni december 24-re"?


meg egy sebesz mit csinal vele? osszeforraszja?

2023. júl. 12. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!