Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Járógipsz mennyi idő után...

Járógipsz mennyi idő után terhelhető mankóval, ill. mankó nélkül?

Figyelt kérdés
Július 5-én munkahelyi baleset keretében külboka- és szárkapocscsonttörést szenvedtem. Ma délután megyünk gipszcserére. Várhatóan hetekre járógipszet fogok kapni. Mire számíthatok járógipszben? Mikortól lehet, ill. mikortól fogom tudni terhelni?

2023. júl. 13. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves Viki. Az orvosa vagyok. Ma délután megbeszéljük ezeket a kérdéseket a rendelőben. Ne névtelen emberek tanácsait kérje, hanem az orvosáét, azaz az enyémet!
2023. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törés és törés között is nagy különbségek vannak. Az orvos megmondja.
2023. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 (anonim; 08:41)

Nagyon szépen köszönöm, hogy humoros válaszodat megadtad. Sok tapasztalati, javaslati dolog volt belőle leszűrhető. :)


#2 (anonim; 09:03)

Elmozdulás nélküli külboka-törés és fibula distalis végének törése.

2023. júl. 13. 10:17
 4/8 A kérdező kommentje:

Általánosságban mennyi idő alatt érhetem el azt a szintet, hogy a járógipszet akár mankó nélkül is terhelhetem?


Kinek mennyi idő volt az és milyen típusú törése volt?

2023. júl. 13. 10:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a délutáni kontroll után (kellő ütemű csontosodás elmaradása miatt) maradt a fekvőgipsz várhatóan július 19-ig.
2023. júl. 13. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem elmozdulás nélküli külboka-törés miatt 3 hétig fekvő, majd 3 hétig járó gipszem volt. Gyógyulást!
2023. júl. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Mennyi idő alatt jöttél teljesen rendbe?

2023. júl. 14. 07:23
 8/8 A kérdező kommentje:

Szeretném a tapasztalattal rendelkező fórumtársakat megkérdezni arról, hogy egy járógipszet a feltétele után mennyivel lehet úgymond teljes súllyal terhelni?


42N

2023. júl. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!