Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tartotok attól, hogy gipszbe...

Tartotok attól, hogy gipszbe kerültök? Hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Úgy látom, vannak akik tök lazán kezelik és mindent próbálnak ugyanúgy csinálni, de sokan kész tragédiának fogják fel, sopánkodnak és meg sem próbálják kimaxolni a helyzetet.
2023. júl. 16. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem örülne neki, elég buta kérdés.
2023. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból a balesetektől tartok, gondolom, sokan vagyunk így ezzel. Nyilván, ha csak a bal kezem törne el, akkor az nem változtatna lényegesen az életvitelemen, a jobb kezemet már nagyon megérezném (nagyon erősen jobb kezes vagyok, ballal semmit nem tudok csinálni), ha mindkettő, az maga lenne a rémálom. Lábtörés már egy másik kategória, mondjuk abban már sokat nem számít, hogy csak az egyik, vagy mindkettő.
2023. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Áldott jó gyerek voltam,így jószerivel többet voltam gipszben, mint anélkül. Persze ez majd' 60 éve volt. Mi nem a számítógép mellett játszottunk, hanem grundokon, elhagyott bányaüregekben, városszéli láposokon., toronyházak lapos tetején.
2023. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne akard megtudni, hogy milyen az, hogyha valamidet begipszelik.
2023. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tartok tőle. Nem kell eltörni semmit, aztán kész. Én is így jártam el az eddigi 52 életévemben.
2023. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utálnám, az biztos. De ha kell, hát kell. Szerencsére még soha senmimet nem törtem el.
2023. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

#5-6

Nem csak csonttörés esetén gipszelnek.

2023. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gipszet még jól is viselném. Tuti folyamatosan firkálnék rá valamit. A sérülést viszont nagyon nem bírom
2023. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, Viki, hagyd már abba, eltörted a lábad, nagy ügy. Kellemetlen, de ennyi legyen a legnagyobb problémád az életedben.
2023. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!