Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy évvel bokaficam után...

Egy évvel bokaficam után lehet kineziológiai tapaszt használni stabilitás végett?

Figyelt kérdés
Lesz egy nagyobb megterhelés, ott kellene kicsit megtámogatni a bokámat. Rögzítőt nem szeretnék, ezért vettem tape-et, de lehet csak pénzkidobás volt, mert amúgy nem ajánlott használni, csak sérülés után. Félek, hogy többet ártana, mint használna, amit csak tetőz, hogy magamnak kell feltenni úgy, hogy soha nem csináltam még ilyet. Valakinek tapasztalat?

2023. aug. 4. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem ér a semmit. Hogyan tartana már az bármit az izmokból, ami csak a bőrfelszínre rá van ragasztva?
2023. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fáslizni szoktam ilyenkor
2023. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!


#1 Hidd el, ér valamit. Ha nem érne, eszembe se jutna használni.


#2 Köszönöm a tippet, de a fásli nem opció, főleg nem egész napos talpon levésre, legalább is nekem nem az, nem szeretem. De tényleg köszi!

2023. aug. 6. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Akkor minek kérdezed, ha nem akarsz más választ hallani, csak amit a fejedbe vettél?
2023. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!


A kérdés nem arra vonatkozott, hogy ér-e valamit, hanem hogy szabad-e használni. Van egy kis különbség. A válasz, amit hallani akartam az annyi volt, hogy igen/nem.

2023. aug. 9. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, szabadni szabad, hiszen semmi hatása nincs, így káros sincs.
2023. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez is egy álláspont. :)
2023. aug. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!