Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az egyik lábfejem első része...

Az egyik lábfejem első része reggelente, mikor kikelek az ágyból, és ráállok, egy fél percig enyhén fáj, aztán elmúlik. Miért lehet ez? Szerintem nem történt közvetlenül előtte semmi baleset.

Figyelt kérdés

Hónapokkal előtte megrándult az a bokám-lábfejem, de már meggyógyult, rendesen jártam vele, rendellenesség nélkül nélkül.

Ha sokáig ülök, és utána lábra állok, akkor is szoktam érezni abban a lábfejemben enyhe fájdalmat, ami hamar elmúlik. Már hetek óta megy ez, és nem tudom, miért következett be.



2023. szept. 11. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Jópár éve mikor mentem a sulifogászatra, a járdáról sikerült úgy lelépni, vagy mellé nem tudom hogy a bokám megroppant, eléggé megijedtem mert semmit sem éreztem, bizsergett, fájt, de nem vészesen. Majd amikor megtettem jópár lépést, gondolom a kis adrenalin ami volt bennem kiment vagy nem tudom és alig tudtam menni, szerencse sima rándulásról volt szó, bár majdnem egy szalagszakadás lett ami hát 2 hétig sántikálásról szólt majd helyrejött. Viszont rá 1-2 hónapra is volt olyan hogy simán azt éreztem hogy megint fáj, bár menni tudtam de nem volt az igazi. Ez fél évig így jelentkezett havi szinten aztán azóta elmúlt. Bár nem mentem vele vissza az orvoshoz, mert annak tudtam be hogy annyira nem vészes és kibírom bár néha volt olyan amikor azt éreztem hogy nyilamlik és ez főként este jelentkezett. De azóta elmúlt.
2023. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó, hogy teljesen elmúlt a fájdalmad!
2023. szept. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!