Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borzalmasan faj a hatam. Mi...

Borzalmasan faj a hatam. Mi allhat a fajdalom mogott?

Figyelt kérdés

Konkretan egyik percrol a masikra alakult ki ez. Semmi megeroltetot nem csinaltam, egesz nap egyetemen voltam es az eloadoba ultem. Szunetekbe felalltam, mozogtam kicsit meg ilyenek, meg mikozben ultem sem orakon keresztul egy pozba, mert valamennyire “feszengtem” a szeken is. Aztan ahogy mentem haza hirtelen ereztem h valami nem jo. Mire visszaertem minden mozdulat fajt, ha lefekudtem fajt, ha fekvesbol felalltam fajt. Ha nem mozdulok, akkor nem erzem a fajdalmat, egyebkent minden lepesem szornyen fajdalmas. Valaki jart mar igy? Mi segitett rajta? Szobatarsamtol kaptam izomlazitot, amit o is a hatara szedett, de egyenlore nem

erzem hatasat. A vesem es a tudom kozti reszen faj.



2023. szept. 12. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia a sok merev ûlés az oka! Az izomlazitò jò, - van belôlle izomlazitò krém is a Dm boltban lehet kapni azt kellene bele masszirozni a sajgò részbe, csak ugy fog hatni.
2023. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vesekólika is elképzelhető egyoldali fájdalom esetén.
2023. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!