Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés, repedés vagy szimpla...

Törés, repedés vagy szimpla zúzódás?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon eltaknyoltam teregetés közben és kicsiblakott a bokám, akkor nem éreztem semmiféle fájdalmat, ha ráállok a lábamra sem csupán amikor megemelem érzek a lábfejemben szúrást. Szerintetek az törés vagy csak egy zúzódás ami pár nap múlva jobb lesz? Fájdalomcsillapítót még nem próbáltam, mozgatni tudom a lábujjaimat azon a lábamon és a bokámat is tudom forgatni, csak akkor ismét jelentkezik a szúró érzés. 18 éves vagyok és férfi.

2023. szept. 13. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell menni sebészetre és megnézetni
2023. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell egy röntgen, anélkül honnan tudhatnánk.
2023. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a röntgen szóba került csak a mai napon még nem tudok elmenni, így tettem fel a kérdést hogy esetleg akinek volt hasonló, - tudjam hogy mivel kell számoljak vagy mire számíthatok. Köszi az eddigi válaszokat!
2023. szept. 13. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik taxi is a világon. Azonnal menj el, mert ha esetleg eltört és rosszul kezd el összeforrni az rosszabb lesz.
2023. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen most a lábad?

Fáj? Be van dagadva?

Rátudsz állni?

Tudod rendesen oldalra, ill. fel le mozgatni (fájdalommentesen)?

2023. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4/5, tudom, köszi!


Azóta megnézettem hálaistennek semmi komoly sem történt, a mai napon már simán tudtam járni ugyanúgy mint azelőtt.


Köszönöm a válaszokat.

2023. szept. 14. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mázlid van, nekem egyszer egy kibicsaklás után másnapra belilult, feldagadt, 1 hétig rá sem tudtam állni.
2023. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/7 Hát az valóban nagyon kellemetlen lehetett, én is tegnap reggel még alig tudtam felemelni amikor léptem, de viszont hála istennek nem történt komolyabb baj és szimplán mázlisan megúsztam.


Neked pedig utólag is jobbulást, mondhatni egy cipőben sántikáltunk 1 napig.

2023. szept. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!