Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet kezdeni valamit azzal,ho...

Lehet kezdeni valamit azzal,hogy az orvos hazudott?

Figyelt kérdés
Subduralis hematoma műtétem volt lassan egy éve. Hajam is levágtam.. mar nincs mi takarjon. Kevés. Most nagyon látszik a helye. Tulajdonképpen van ott egy gödör. Az orvos váltig állította, csak egy vágás látszik majd. Hát nem.. utána olvastam tudják hogy így be esik . Van is rá megoldás műtétnél. Csak hát plusz pénz. Ha ezt tudom akar fizetek is ... de nem mondták. Hazudott. Gondolom ezzel semmit nem lehet kezdeni. Amúgy valami megoldás, feltölteni bőr alatt. Vagy valami..

#hazugság #orvos #műtét #koponya #Subduralis hematoma
nov. 6. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

"Ha ezt tudom akar fizetek is ... de nem mondták. Hazudott."


Most nem mondták vagy hazudott? Döntsd már el, mert nem ugyanaz a 2...

nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem hazugság volt.
nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom eltávolították a koponyád egy darabját, az az a "gödör" ott. A koponyát később vissza szokták tenni, vagy titánból pótolják. Keresd fel az operáló intézményedet.
nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!