Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Édesanyám 77 éves, egy hete...

Édesanyám 77 éves, egy hete esett el, és biztos hogy bal combnyaktörése van. Nem megy a kórházba semmi esetre sem, de még megröngeneztetni sem hajlandó. Azt gondolja hogy majd ha nem mozgatja - sokat - a lábát, helyrejön.Hogy gyógyul a combnyaktörés?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan menni is tud, és iszonytatóan fáj neki, plusz nagyon magas a vérnyomása a gyógyszer mellett is. Mit teghet hogy otthon gyógyuljon meg a lába? Nagyon aggódom. Ha levágnák, azt nem élné túl de nem is hagyná.
nov. 11. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom ezt műteni kell
nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgálni mindenképp kellene.Lehet hogy nem törött el,de orvos tudná meg mondani hogyan tovább.
nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor mentőt hívtam volna. Próbáld meg a háziorvosát felhívni, aztán elmondani, hogy mi a helyzet.
nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan gondolja anyukád? Hónapok alatt felfekvései lesznek,mert ez magától nem gyógyul meg sajnos
nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Combnyaktöréssel nem tudna lábra állni szerintem. Valószínűleg inkább "csak" zúzódás, ficam, de mindenképpen röntgen kellene, kezelés, az ő korában pláne nem szabad ezzel otthon szórakozni. Háziorvosát hívd fel, hívjátok ki vagy ügyeletet, hátha azok tudnak rá hatni, álljatok a sarkatokra!
nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivd ra a mentot es majd befogja
nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem akarod, h viszonylag rövid időn belül meghaljon, hívd rá a mentőt. Combnyaktörést nem szokás lábon kihordani és idős korban különösen veszélyes egy ilyen sérülés.
nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hívd rá a mentőt, úgy is kijönnek ha pár napja történt, azt mondod mostár nagyon rosz állapotba van, és csökönyös, max adnak neki nyugtatót és elviszik kényszer kezelésre e miatt ne aggódj láttak már ilyet
nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hídv ki rá a mentőt, majd ők beviszik.
nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta anyukád?
nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!