Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugye nincs semmi komoly baj ?

Ugye nincs semmi komoly baj ?

Figyelt kérdés
Egy hete elcsusztam és bevertem a fejem egy fa ajtóba. Hátul kb a nyakszirtcsontnál .Hirtelen fajt, hazáig nyilalt ,de ennyi volt. Másnap semmit nem éreztem elmúlt. Most viszont reggel ahogy lehavazott újra kezdett nyilalni de erősebben mint mikor megtörtént a baj . Most ez mi ? Kialakult ott valami ? Vagy mi van ? Köszönöm előre is a segítő válaszokat

nov. 30. 15:02
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudni, de létezik ilyen kórkép.
nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?
nov. 30. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
De van.
nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ritkán előfordul olyan, hogy a tünetek nem jelentkeznek azonnal, hanem több nap vagy akár több hét múlva. Ilyen esetben egy fejre mért ütés mindig gyanút kelt, aztán lehet semmi köze hozzá nálad pl., vagy nincs komoly baj, de ez csak CT után derül ki.
nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es ha elmegyek ct re akkor azután mit tud velem kezdeni a doki ? Kiderul tegyük fel hogy van valami .... mit tudna tenni a fejembe?
nov. 30. 21:07
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát először is elmész minimum háziorvoshoz, ha nem rendeződik és visszatérő fájdalmaid vannak, utána ha gondolja szakorvoshoz küld és ott megkérik a CT-t, és ha azon van valami, akkor ő majd elmondja, vannak lehetőségek.
nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Traumatologian foglalkoznak ezzel?
nov. 30. 22:18
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen.
nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!