Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiscica megijedt megharapott...

Kiscica megijedt megharapott szombaton Elpusztult karantèn alatt pènteken,màs okbòl Orvos elküldi vizsgàlatra Ha jòl tudom kèt hèt alatt kell kapni az első ellenoltàst. Kb mikor lesz eredmèny ezt patikàban kell kivàltani? Nem akarok kifutni az időből

Figyelt kérdés

dec. 2. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokat értettem ebből, de ha veszettségre gyanakszol, akkor kb most azonnal menj a sürgősségire. Ha megjelennek az első tünetek, akkor már késő.
dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem nagyon van lehetősèg kifejteni a kèrdèsben a lènyeget, bele akartam tenni mindent. Voltam sürgőssègin mèg aznap, a kismacska karantèn alà került . De màs betegsègből kifolyòlag elpusztult. Ìgy tegnap elvitte az orvos. Tesztre. Innen nem tudom hàny nap alatt èr laboratòriumba, mert Kaposvàrra viszik. Ìgy van. Nem szeretnèk pòrul jàrni, ezèrt izgulok nagyon. Valahol olvastam hogy 14 napon belül kell megkezdeni a vakcinàzàst. Ami jövő hèt szombat. Nagyon kevès az idő. Elmèletileg a hàziorvos adja be. Legalàbbis az asszisztens ezt mondta. Azt nem tudom hogy az oltòanyagèrt mèg majd nekem kell e futkosni mert az is idő.
dec. 3. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megindult a vizsgálat, akkor nem lesz gond. Megállapítják a macska betegségeit, boncolják, ilyesmi és ha baj van kezelnek téged is. Magyarországon szerencsére kevés a veszett állat, hála az oltásoknak és a vad kezelésnek. Ha Ukrajnában vagy Romániában lennél jobban kellene izgulnod.
dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!