Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A biztonsági öv rántása vagy...

A biztonsági öv rántása vagy a stressz okozhatott nálam valamilyen nőgyógyászati problémát?

Figyelt kérdés

Autóbalesetünk volt.

Két kislanyunk (6 éves es 3 hónapos) közül az egyikük ült csak mögöttünk, a 6 éves. Szerencsére semmi baja nem lett.

A férjem súlyosan megsérült, belső verzese volt, eltört a combcsontja.

Nekem a két kezem tört el.

A baleset már majdnem egy hónapja volt, de petefészek kornyeken szúrást érzek.. menzeszemnek kb akkor kellett volna megjonnie, mikor a baleset volt es azóta sem jött meg (nem vagyok terhes).

De szülés óta már volt menzeszem.

Ezenkivul a pisilés is fáj, de ezt betudtam annak, hogy a kórházban katétereztek.

Folyasom is van, sárgás színű.

Hasi ultrahang volt a baleset után, de semmit nem mutatott.

A tejem is elapadt, valószínűleg a stressz miatt.

Bejelentkezzek nogyogyaszhoz?

Csak nem akarom kinevettetni magam, ha közben nem is nőgyógyászati probléma.


febr. 5. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom, hogy így oda tudok e menni. Ha beszélnem kell erről az egészről, már bőgök.

Egyelőre a kinézetem sem a legjobb, gipszben van mindkét kezem, sántítok.

Tudom ez valószínű csak az én hülyeségem, hiszen egy orvoshoz megyek, nem szépségversenyre..

De tuti megkérdezi mi történt meg nyilván el kell mondanom a körülményeket a panasz mellé es félek hogy kiborulok..

febr. 5. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menjél el, már "csak" a folyás miatt is. Mondd el azt, amit itt leírtál. Ha nincs odalent semmi baj, akkor megnyugodhatsz, esetleg az orvos elterel másik orvoshoz. Ha meg van probléma, úgy célzottan tud segíteni.

Segített neked valaki lelkileg feldolgozni a történteket?

febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miközben pötyögtem a sorokat, már válaszoltál is. Ezen még nem vagy túl - hogyan is lehetnél -, szóval jó lenne segítséget kérned egy pszichológustól. Már csak azért is, hogy a 6 évesnek is tudjál segíteni. Valószínűleg neki se múlik el ez nyomtalanul..

Nagyon sajnálom, ami történt.

febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nevetteted ki magad!!! Ne viccelj!

Nem baj, ha látják rajtad, hogy kivagy, ki ne lenne kiborulva...?!

Folyás miatt is, szúrás, menstruáció miatt - mind nagyon is indokolja, hogy elmenj nőgyógyászhoz.

Jobbulást kívánok Neked és a férjednek is!

febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahogy behúzott a biztonsági öv, ott megnyomta a hasamat is. A szúrásnak es a tompa fájdalomnak alhasnál az is lehet az oka talán.

De elmegyek nőgyógyászhoz inkább tényleg.

febr. 5. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán okozhatott a katéter is valamilyen fertőzést (a folyás erre utal), és egy erősebb gyulladás okozhat fentebb is szúró érzést.

Valószínűleg itt több dolog adódik össze.

Ha másért nem, a folyás és a menzeszgondok miatt mindenképpen érdemes felkeresni a nődokit.


Nem fog kinevetni, ne félj ettől! Ha nem az ő illetékességi köre, elirányít majd máshoz. De vizsgálat nélkül nem tudod kizárni a problémát sem.


Jobbulást kívánok!

febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!