Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kaptam egy közepesen gyenge...

Kaptam egy közepesen gyenge rúgást a mellem alá,amivel nem mentem el orvoshoz?!

Figyelt kérdés
2 napja tart a fájdalom a mellem alatti csont résznél amire fájdalom csillapítot szedek és úgy érzem be is lázasodtam. Helyre fog ez jönni magától? Hány nap után érdemes orvoshoz fordulnom? Ha kohogok nagyon fáj és gyógyszerrel sem múlik el teljesen,inkább csak tűrhető ha gyógyszert szedek be. Félek elmenni orvoshoz.

febr. 8. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna menned már aznap. Lehet, hogy megrepedt a bordád.
febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ebből lehet valami komoly bajom?
febr. 8. 10:28
 3/19 anonim ***** válasza:
2. Ezt tölünk kérdezed? Az ORVOSODAT!!! kérdezd! (Esetleg röntgen után.)
febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Ne félj elmenni orvoshoz, nem esz meg.

Lehet komolyabb bajod is, igen.

Szedd össze magad, menj el, nézesd meg magad, nem lesz semmi baj!

febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem merek elmenni orvoshoz több okból kifolyólag
febr. 8. 10:40
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig ezt meg kell nézetni.
febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem kell félni elmenni orvoshoz. Csináltat egy röntgent, és attól függően, hogy azon mit lát, ad fájdalomcsillapítót (erőset, ha kell), esetleg krémet, ellát tanácsokkal.

A fájdalom miatti nehézlégzés okozhat tüdőgyulladást. Nézesd meg mindenképp, az a legbiztonságosabb, és tényleg ne félj, nem lesz gond.

febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van erös fajdalomcsillapítom. Irattam a házi orvossal. Mast ugyse nagyon tudnak csinalni ezzel szerintem. Ha van eros gyogyszerem akkor a masik orvos feleslegesen miert irna fel?
febr. 8. 11:32
 9/19 A kérdező kommentje:
Krémem is van itthon ami zúzódásos problémákra van. Vettem a patikában
febr. 8. 11:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, kérdező. Nem mindegy, pontosan mi a probléma (lehet zúzódás, de lehet repedés is), mert annak megfelelő készítményt fognak felírni és annak megfelelő előírások lesznek a továbbiakra nézve. Ezenkívül egy esetleges bordatörés esetén az éles csontvégek komoly belső sérüléseket okozhatnak. Nézesd meg, hogy biztosat tudj és megnyugodj. Miért félsz ennyire? Ha nincs komoly gond, egy röntgenen kívül mást nem fognak csinálni.
febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!