Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kaptam egy közepesen gyenge...

Kaptam egy közepesen gyenge rúgást a mellem alá,amivel nem mentem el orvoshoz?!

Figyelt kérdés
2 napja tart a fájdalom a mellem alatti csont résznél amire fájdalom csillapítot szedek és úgy érzem be is lázasodtam. Helyre fog ez jönni magától? Hány nap után érdemes orvoshoz fordulnom? Ha kohogok nagyon fáj és gyógyszerrel sem múlik el teljesen,inkább csak tűrhető ha gyógyszert szedek be. Félek elmenni orvoshoz.

febr. 8. 10:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez jó eséllyel borda törés de minimum zúzódás. Ha így van kb 2 hónap kell mire elmúlik magától..
febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Addig szedem a fájdalomcsillapítot. Most mondta az egyik ismerosom hogy amikor ő elment orvoshoz borda toressel vele se csináltak semmit. Azt mondtak neki hogy majd elmúlik magától
febr. 8. 19:19
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha törés lenne akkor az sokkal jobban fájna. Annyira nem fáj. Tűrhető
febr. 8. 19:19
 14/19 A kérdező kommentje:

Màr kezd enyhülni

Ki tudja mikorra kapok rontgenre is idopontot

febr. 8. 19:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy kaptad a rúgást? Gondolom, srác vagy, a bordatöréssel nem nagyon csinálnak semmit.
febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell időpont, rögtön mennél a röntgenre is, de jól van, akin nem lehet segíteni, az meg is érdemli a sorsát..

Bízzál benne, hogy nincs semmi komolyabb, csak ne lepődj meg, ha mégis volt.

febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem mersz elmenni orvoshoz?
febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Két hónapig nem szerencsés fájdalomcsillapítókon élni, mert tönkre teheti a gyomrod + egyre nagyobb adagokra lesz szükséged, hogy hasson.


Csak akkor vedd be ha már sírva térdepelsz a fájdalomtól.

febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A rúgást lábbal kaptam,közepes erővel,verekedés közben . De már nem vészes a fájdalom
febr. 8. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!