Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor, hogyan történt veletek...

Mikor, hogyan történt veletek lábtörés, rossz emlék volt a gipszelés?

Figyelt kérdés

febr. 12. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános alsó osztályban táskákat ugráltam át és megbotlottam. Rohadtul fájt, beis gipszelték, de legalább addig is otthon voltam :D

De azért nem ismételném meg

febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Törés szerencsére nem, de valami "enyhébb" miatt kellet lábgipsz combig, hát nagyon gáz volt!


Még szerencse, hogy nyáron nem kellett hosszú nadrág, mert fel sem ment volna. Meg az is szerencse volt, hogy mire hazaértem, magától leesett egyben az egész, olyan jól csinálták meg, különben rá sem tudtam volna ülni a budira meg sehová sem.:XD


Viszont maga a gipszelés része nem volt rossz, mert kellemesen hűsített az anyag, csak az volt rémes, ami a megszilárdulás után jött és ha nem esik le magától, akkor tuti megkérek valakit, hogy vágja le..


De a törés, az más!


Ki kell bírnod és kész!


Nem a gipszelés része a rossz..

febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

OFF:


Aki írt nekem (2-esnek) privit: bocsi, nem privizek és a franc se emlékszik már rá! Valami szakadás vagy ilyesmi, de kvára fájt - és nem a gipsz miatt, az csak rontott a komfortérzeten. :XD Szép napot! :)

febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 oksi, és járógipszet is kaptál?
febr. 12. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
4: nem, anélkül is tudtam feküdni, sőt!:D
febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ált. suli. Az elején rossz volt, de egy idő után megszoktam. Inkább tetszett is a végén, különlegesnek éreztem magam.
febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tavaly volt labtoresem, maga a gipszeles nem volt rossz, de amikor helyre huztak az kegyetlen volt. Muteni nem kellett. Miutan megszoktam a gipszes eletet nem is volt annyira rossz😁 a vege fele munkaba is mentem jarogipszben.
febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A gipszelés nem rossz, sőt kellemes is lehet, a gipsz hordása a nehéz.
febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két hete tört el a lábam. Gipszelés nem volt rossz, utána kevésbé fájt, ahogy rögzítve lett.

Egy hete már körkörös gipszben vagyok, ennél kicsit rosszabb volt a gipszelés, mert ahogy bemozgott picit a lábam, rögtön fájt, utána meg szorosnak éreztem.

márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon forró volt a gipsz,az volt csak rossz.

Meg az,hogy gipszelés előtt helyrerakták a bokámat. Hát..az nagyon fájt. És reccsent..

márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!