Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha eltört a lábam és gipszelni...

Ha eltört a lábam és gipszelni kell, mennyi idő ez a kórházban? És kellemetlen, rossz érzés a gipszelés?

Figyelt kérdés

Szval kb. mire számítsak, ha nincs szerencsém és törést mutat a röntgen? Lábfejem sérült meg, lehet h törés, du. elmegyek a balesetire. De mire készüljek? Mennyi idő, amíg begipszelik? és mit érzek majd ha gipszelni kell? És utána hazajöhetek a gipsszel?

Elnézést ha hülye kérdések de még sosem tört el semmim, gipszben sem voltam, most ideges vagyok nagyon. Este elestem a lépcsőn, lehet eltört a lábfejem.



2015. ápr. 22. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak gipszelni kell örülj neki, az hamar kész van. Dokibácsi megszorongat, röntgenre küld, diagnózist állít fel.


Opciók:

-Begipszelik

-Nincs teendő

-Spinális anesztézia/Narkózis, műtét, katéter, intubálás

2015. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!