Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem gyógyuló vágás ?

Nem gyógyuló vágás ?

Figyelt kérdés

El vágtam a lábujjam szélénél magam csipesszel kb 1 hónapja már de nem akar gyógyulni gennyes folyamatosan és még mindig eleven minden nap tisztitom körülötte betadinnal és be kötöm

Voltam vele orvosnál másfel hete kb azt mondta ez be van nőve le kéne venni a körmöt mondtam hogy a bőrömbe vágtam bele oldalt de megse hallotta be kötotte majd menjek vissza ha nem javul le veszi de ha be lenne nőve rá sem bírnék állni és amugy sem fáj

Szerintetek ha egy seb el van fertöződve nem inkább valami kezelés kellene vagy gyógyszer rá ? Menjek vissza vagy valami megoldás erre ? Mintha kezdene be sötétedni egyébkent az utóbbi napokban….



febr. 14. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne huzzál cipőt amig be nem gyúgyul.
febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom el en hogy szedtem ki, de nem volt penzem 40 000-res sebeszetre + ez meg az dijat kifizetni, igaz csak egyszer voltam egy profinal, ugy megcsinalta soha nincs bajom belole. Evekkel ezelott, nagyon kedves volt, de itthon kellett, nem volt svajci chf eppen akkor a bankszamlamon.


Amiota megcsinaltam nem faj, de te ne csinald. En direkt kerdeztem a sebesztol kerdeseket, megjegyeztem hogyan kell kotni mert nem akarhogy, kerdeztem hol tart, stb. Okkal persze. De en szedek gyogyszert amitol kevesbe erzem a fajdalmat, de fajt, verzett, alig lattam valamit folyton tisztitanom kellett. Napi kotozes csere, betain oldat ra. A borben benne maradtat is ki kellett szedni, az volt az utso lepes, es a legkevesbe fajdalmasabb. Melyre kellett mennem. Egyebkent en onserto vagyok, tudom meddig megy a subcutaneous meg a mi jon utana. Mindegy. Te ne csinald ezt. Fizess inkabb 40 vagy 80 ezret minthogy amputalni kelljen. Mert fix hogy neked van meg annal is tobb.

febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha tudod, hagyd szabadon, levegőzzön és fertőtlenítsd, tartsd tisztán. Ha nem gyógyul, esetleg nézd meg a vércukrod.
febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sebészhez menj vele vissza, sokat voltam betegszállítóban, volt akinek ilyen durvult el és amiatt lett amputálva a lába. (pont az útvonalban volt, az a kórház ahol amputálnak meg az is ahol a rehabilitációjuk zajlik, napi szinten több érintett ember volt).
febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!