Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen sportot lehet végezni...

Milyen sportot lehet végezni ilyen állapotban?

Figyelt kérdés

12 éve kaptam egy dupla lágyéksérvet amit most újra kell operálni

Kissé fájdalmas így a fekvőtámasz nyomás

Viszont valamennyivel több mint 1 éve csigolyaösszeroppanást is kaptam tehát így kiesik a fekvenyomás is

Sportorvos TRX-et ajánlott ami végül is nem rossz ha egy kicsit jobban belelendül az ember de azért a fekvőtámaszt vagy a kondit nem pótolja és a gond az vele ha nagyon magas szögben csinálom akkor semmit nem ér ha nagyon alacsonyban akkor meg feszül a hátam és egyből fáj a protézises hátam

Ilyen állapotban milyen edzés lenne az ajánlott?

Több mint 2 évtized kondizás van a hátam mögött szóval így elég súlyosan érint a dolog

Semmilyen sport nem jöhet szóba még a futástól is el vagyok tiltva és ugye esetleg csak úszni lehetne de azt én nem akarok



febr. 19. 11:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

További ellentmondások

Minek tartjuk a rendőrséget amikor az 1989 óta semmit csinál?

Minek 15-ös cigánybandák az utcán akik csak agyonverik vagy megkéselik az ártatlan értelmiségit vagy munkás embert?

Azért mert rendőrbesúgók? Elég lesz ott 2 is akivel nincs gond, nem kell oda 15 akivel csak a baj van

Miért gondolják azt az olaszok, hogy a cigányok nekik rokonnép amikor jól láthatóan semmi közük egymáshoz?

Azért mert Lákátosz Odüsszeusz felvesz a piacon vett "Vercsasze" 500 Ft-os polót és akkor így próbál bevágódni az olaszoknál?

febr. 21. 22:10
 12/14 A kérdező kommentje:

Minek 800 ezerért fizetni "határvadászokat" egy 9mm-es pisztollyal az oldalukon?

Te majd azt hiszed, hogy egy 9mm-es pisztollyal megállítasz bárkit is?

Az utcán lehet, a határon nem, más a terep

Ott a Magyar Honnvédség ezt a feladadot ingyen is elláthatná, ez többek között lenne ugye a dolguk is mint régen is ez volt

A remdőr az utcára való nem a határra, a határvadászokat vagy átképezném rendőrnek vagy kirúgnám őket, és a katonákat kivezényelném a határszakaszra

febr. 21. 22:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Vallás topik és cigányozós topik balra, nem ez a téma.
febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Persze azt mindjárt sejtettem, hogy ezekre a kérdésekre egyből nem lesz válasz
febr. 22. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!