Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés elszakítani a...

Jade93 kérdése:

Milyen érzés elszakítani a keresztszalagot? Milyen tüneteteitek voltak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma egy, rossz mozdulat közben megcsavarodott a térdem és hallottam egy nagy pattanást és erős fájdalmat éreztem. Rögtön kétszeresére duzzadt a térdem és nem tudok lábra állni. Szerintetek mi lehet a baj, előfordulhat, hogy a keresztszalagom szakadt el.

márc. 3. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos
márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg. Traumatológia. Elmentél? Mi lett?
márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Elmentem" azt mondta az orvos, hogy nem tudja megállapítani, hogy szalagszakadás, vagy meniscus sérülés, mert mind a kettőre vannak jellemző panaszok, de egyiket sem lehet kifejezetten ráhúzni, ezért elküldött MRI-re.
márc. 3. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Rögzítették valahogy?
márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kaptam egy térdrögzítőt rá ami nem engedi kifordulni a térdemet. Amúgy mára már sokkal jobb, a wc-re meg vissza sikerült kimennem.
márc. 4. 19:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltan MRI-n, LCA szakadást írt le
márc. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!