Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb egy hónapja de lehet több...

Kb egy hónapja de lehet több meghúztam a lábam ?

Figyelt kérdés
Kinek volt olyan húzódasa ami több hónapig tartott? Illetve ha el lenne szakadva a terdemben egy szalag akkor gondokom nem tudnék futni stb... bizsergető érzést erzek a térdem alatt és olyan furi érzést nem tudom elmondani. De lehet mar beképzelem . Tudom mozgatni minden iranyba. Nem lett duzzanat sem rajta.

márc. 9. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Járok masszorhoz vele ... elvileg van egy nagy bogom a terd hajlatomban ... nem tudom őszintén... keletkezhet esetleg ilyen nagy bog egy nyujtozkodastól ha merev volt az izomzatom meg úgy az egesz labam ?
márc. 9. 09:57
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
márc. 9. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg akkor nincs szalagszakadásod. A masszőrt, ha pl gyógy akkor az csak jót tehet. Addig sem kell nagyon erőltetni, hosszú túrázással stb.
márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!