Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meghuztam a derekam lassan...

Meghuztam a derekam lassan már ket honapja hogy faj mit tudnatok ajanlani hogy ujra tudjak felhuzni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szakorvos.

Sérülést edzéssel nem lehet meggyógyítani.

2019. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jóga :)

azon belül híd és teve póz. hatásos

2019. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghúztad volna az 2-3 nap max 1 hét alatt elmúlik.

Valószínűbb hogy kiboltosult vagy kiszakadt a porckorongod ha 2 hónapja megvan,szóval pápá felhúzás ebben az életben.

Gerinctorna mehet helyette,meg egy ideggyógyászati kivizsgálás mri hogy be legyen lőve hol a probléma és célzott legyen a gerinctorna típusa.

2019. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Menj el orvoshoz. Az lesz a legjobb.
2019. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3# as azért ennyire ne lődd le. 3 évvel ezelőtt én is azt hittem, hogy meghúztam, majd kiderült hogy részlegesen szakadt. nem boltosodott ki semmi, csak lassan gyógyult sar helyen sérült. nekem is mindenki azt mondta, hogy soha többet nem húzhatom, meg emelhetem semmit kb, de 2 év után elkezdtem újra, és azóta is frankó.
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
festő vagyok es sokat cipekedek pakolok alok hajolok egésznap nem nagyon tudom pihentetni szóval azert is tud igy még jobban elhizodni csak mondom
2019. máj. 9. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Korbacs, ne ijesztgesd mar szegeny gyereket. :D Volt, hogy nekem is faj 2-3 honapig a derekam, de azota teljesen rendbe jott, mintha meg sem tortent volna.

Kerdezo, menj el orvoshoz.

2019. máj. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!