Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött boka -fémlemezt kivetes...

Törött boka -fémlemezt kivetessem vagy ne?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és hátrányai a kivételnek?

márc. 9. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Érdemes kivetetni
Nem érdemes kivetetni
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezt az orvosnak kell eldöntenie, nem neked!
márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Most a fémlemez törött? Szó szerint ezt jelenti a kérdésed. Akkor ki kell venni. De ha a bokád volt törött és arra raktak be fémlemezt, akkor inkább beszéld meg a sebésszel
márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bokám tört el, megműtöttek és betettek egy fémlemezt. Az orvis azt mondta, én döntsem el, hogy kivetetem vagy sem. Neki mindegy.
márc. 9. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj hónapokat, addig más dokik váleményezhetik, aztán ahogy látod.
márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nem erőltetik a fémkivételt a betegeknél. Újabb műtét, újabb feltárás, roncsolódnak tovább a szövetek, hegszövettel gyógyul stb. Ha okoz panaszt, akkor vetesd ki, ha nincs vele semmi bajod, maradhat.
márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta neki mindegy, és panaszod nincs vele, akkor hagyd benne, szerintem felesleges újabb műtét, stb.
márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!