Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon szakadhatott valami a...

Vajon szakadhatott valami a bokámban? Röntgen kimutatja a szakadást,mikro szakadást? Valakinek hasonló sérüléssel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Foci közben kaptam egy rúgást a bokámra majd a következő mozdulatra ki is bicsaklott a lábam elég csúnyán,másnapra nemtudtam lábra állni es lila lett az egész bokám. Sürgősségin csináltak röntgent,aztmondták hogy egy komolyabb húzódás,ennek már 3 hete és meg mindig fáj.Érdemes lenne elmenni MRI-re hogy nincs e komolyabb bajom?

márc. 1. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A röntgennel a csonttörést zárták ki.

Kaptál rögzítőt, javaslatot, hogy hogyan kezeld? Időpontot kontrollra?


Így látatlanban biztosan van bizonyos fokú szalagsérülés, amit az mr ki is mutatna, kérdés, hogy van-e relevanciája (a képalkotó nem gyógyít) . Most pihentetni kellene, Flektorral, feketenadálytő kenőccsel kenni, ha duzzadt még, akkor óvatosan jegelni, hogy a kis sérülések, bevérzések meggyógyuljanak. Kontrollon pedig majd megmondják, hogy jó lesz-e így, vagy van-e további teendő.

márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,voltaren gyuladasgátló kenőccsel kenyegetem de igazából azt nem értettem hogy járni nemtudtam és aztmondták hogy nincs semmi komoly baj 😅jövőhéten elmegyek eddzeni ha érezni fogom továbbra is akkor megyek MRI-re 😄
márc. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!