Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a térdem / bokám...

Mitől fájhat a térdem / bokám fiatalon? többi lent.

Figyelt kérdés

Fél éve, hogy boka / térdfájdalmam van a jobb lábamba. Nem vagyok túlsúlyos, 26 éves vagyok, irodai munkát végzek, sokat ülök, nem erőltetem meg a lábaim.

Voltam vele orvosnál (állami nem magán) megröntgenezték, az orvos nem írt rá fel semmit, csak biciklizést javaslott, szerinte meghúzódott, ez volt októberbe. Akkor ténylegesen alig tudtam ráállni annyira húzódott, izomláz érzés volt benne, mostanra kicsit enyhült, de továbbra is egy kellemetlen húzódó izomláz szerű érzés van a térdembe ha hajlítom vagy lépek vele, illetve kicsit a vádlimba is érzem a fájdalmat és ami fura, hogy a bokám-sarkam közti résznél is ugyan ilyen kellemetlen húzódó, fájós érzés van mint a térdembe. Mitől lehet? érdemes más orvost is felkeresni? Izületi gyulladásra való krémmel kenegettem több ideig is de nem nagyon használ. Ha fájdalom csillapítót veszek be rá enyhébben érzem a fájdalmat amíg tart a hatása, illetve reggelente erősebb a fájdalom. Napközbe bejáratódik...



márc. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg vannak nyúlva a szalagjaid.
márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem sportoltál?
márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,sose sportoltam. napi mozgásom, az 2x15p séta meg 2x10p biciklizés. ennyi.
márc. 26. 16:18
 4/4 anonim válasza:
Lehet akár autoimmun eredetű ízületi gyulladás is. Szerintem keress fel egy rheumatológust.
márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!