Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet hasmenésem attól, hogy...

Lehet hasmenésem attól, hogy hasba rúgtak?

Figyelt kérdés
Focizás közben történt, pontosabban a gyomromat találták el, nagyon fájt, levegőt alig kaptam percekig. Magamhoz tértem és folytatuk a meccset, már majdnem el is felejtettem, amikor két napra ra hasmenésem lett, s kezdett fájni mindenhol a hasam. Szurkál a gyomrom, puffadok, ha eszem bélgörcsöm van, émelygek, hányingerem van. Lehet összefüggés azzal, hogy hasba rúgtak?

márc. 29. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valószínű.
márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Hasba rúgtak? Nem jártál még akkor kick-box edzésen. Semmi bajod nem lesz ennyitől.
márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt dolog .Beettél valamit .
márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék a sebészetre, bár most csak dilettáns ügyelet van. Sose lehet tudni, milyen belső sérülést okozott a trauma, ami csak később jön ki tünetekkel. Az, hogy nem mindegyik rúgás okoz ilyet, nem jelenti azt, hogy egyik se.
márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy labdával hasbarúgnak szerintem legfeljebb az aortád durranhatot volna szét extrém esetben, de akkor már nem élnél.
márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lábbal rúgtak hasba, nem labdával
márc. 29. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig rosszul vagy? Lázad nincs?
márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nem fáj, csak megy a hasam gyakran?:(
márc. 29. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd menj el orvoshoz.
márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mit ettél?
márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!