Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdrándulás mikor gyógyul?

Térdrándulás mikor gyógyul?

Figyelt kérdés

Tegnap megrándult a térdem, elestem. Most ma elindulni nagyon nehéz, de pár lépés után tudok menni lassan sántítva, nincs bedagadva és elszíneződve sem, kinyújtani ki tudom, hajlítani nem annyira, csak kicsit és fájdalmas. Hátul fáj főleg. Jegelem, pihentetem.

Voltam vele ma a traumatológián, csináltak röntgent, nincs törés, nincs folyadék gyülem, nincs szalag szakadás, annyit mondott a főorvos nincs nagy baj, jegeljem, pihentessem, szedjek fájdalomcsillapítót.

Szóval sok mindent nem mondták.

Hány nap után lesz jobb? Április 9-ig szabin vagyok pont, de utána mennem kellene dolgozni. (Irodai munka, csak be kell jutnom tömegközlekedéssel, busszal) Van rá esély hogy 10 nap alatt helyrejön?

Sosem volt ilyenem.


márc. 30. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!