Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért csordogál vér a vartt...

Miért csordogál vér a vartt sebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt egy bicikli balesetem a minap, lett egy kb 1 cm mély lyuk a combomon amit ma összevartak illetve tettek bele egy szilikon csövet hogy az esetleges genny illetve vér kitudjon folyni

Majd rátettek egy tapaszt amire azt mondták ne vegyem le amíg vissza nem megyek szerdán a cső kiszedésére

Viszont az elöbb igaz csak nagyon csekély mennyiségben de észrevettem hogy egy kis vér folyt ki a kötés alól

Ez csak a csőböl kifolyó vér? Vagy esetleg varrat szakadhatott fel?

Érzném ha felszakadt? Mivel fájni nem fáj és a vér mennyisége nagyon kevés ezért gondoltam, hogy nem piszkálom ha nem muszáj, emiatt fordultam az oldalhoz hátha valaki tud segíteni mitől lehet

Válaszokat előre is köszönöm



ápr. 1. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre fertőtlenítsd így, kívülről. Pl. seb alkoholos vattával

töröld le, a bomló véres váladék ne fertőzzön. Holnap hívd fel az orvost.

ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így tisztul a seb belseje .
ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van a cső berakva.
ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazábol azóta egyszer volt még ilyen de akkor is csak minimálisan.
ápr. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!