Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csigolyatörés tényleg nem...

Csigolyatörés tényleg nem számít maradandó károsodásnak ha nem bénultam le? A fájdalom attól még maradandó, az nem számít?

Figyelt kérdés

Elütöttek, nem én vagyok a hibás.

Nincs olyan nap hogy ne fájna a hátam, és a csigolya magassága a felére csökkent. Ennek ellenére azt állapítptták meg hogy ez nem maradandó károsodás mikor az orvos is megmondta hogy ez életem végéig problémás lesz én pedig gyógytornászként is tisztában vagyok azzal hogy ez hogyan felborítja a gerinc egyensúlyát.


ápr. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális kezeléssel, pl egy JÓ fűzővel akár teljesen gyógyítható. Te nem kaptál? Azt pár napon belül kellett volna...
ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam fűzőt 5 nap után mert azt elején még inkább műteni akarták, mondjuk semmi mást nem irtak fel az orvosok. Én akkor tanultam gyogytornasznak es probaltam kitalalni mit kéne csinálni. 2 éve volt és még mindig sokat fáj, főleg edzések után. Te orvos vagy?
ápr. 18. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de szüleim sok évig fűzőket csináltak. Ebbe nőttem föl.
ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!