Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
Kb 3 és fél hete edzésen hátra estem, utána semmi nem is volt vele, egy nagyon kicsit fájt talán( erre nem emlékszem pontosan, talán nem is fájt. Az edzés ugyan úgy ment tovább, semmi különbség nem volt ) Azután reggel fel keltem és azóta fáj, ha rá állók vagy sétálok akkor nem fáj egyáltalán. Csak guggolásnál, hogyha csavarodik és hogyha hajlítom akkor van egy olyan tartomány ahol fáj, de semmi féle elakadás nincsen, ugyan úgy tudom hajlítani csak fáj közben. 2 dolgot figyeltem meg rajta, az egyik hogy mintha be lenne dagadva, ahol van egy ilyen besüppedés a térdkalács mellett ott nekem azon a lábamon ki van töltve, a bal felén ( tehát a külső rész) még ki is áll valami, olyan mint ha izom lenne, de egyáltalán nem fáj ha megnyomom. A másik pedig hogy sokkal jobban fáj a hajlítás akkor ha a bal oldalamon fekszek és úgy hajlítom. Tehát a külső részénél fáj ( bocsánat de nem tudom jobban elmagyarázni, remélem érthető ).Voltam már vele orvosnál, meg röngenezték de nem találtak semmit. Most majd vissza megyek és kérek egy beutalót ortopédiára. Valakinek volt már ilyen? A válaszokat előre is köszönöm

máj. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ortopédián említsd meg azt a fekve jobban fájást, és a hátra esést is.
máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy is csak magamnak ártanék ha nem mondanám el
máj. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!