Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörtem a kéztenyércsontomat...

Eltörtem a kéztenyércsontomat a kisujjamnál (V. Metacarpus). Gipsz levétel után csontos búb maradt a helyén. Ez normális?

Figyelt kérdés
Magam vettem lesz a gipszet. Gipsz levétel előtt két héttel minden rendben volt a röntgenen. Magam vettem le a gipszet a meg adott időben. De nem mentem el a végső röntgenre

2012. ápr. 23. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

KEdves kerdezo, ez nagyon nagy felelotlenseg, hogy nem a kezelo orvoshoz mentel vissza, most pedig egy forumon varod a valaszt, ahol nem lathato a serulesed, visoznt nem is vagyunk rontgen orvosok. VEszelyes ezzel jatszanod, feltetlen menj vissza a kezelo orvoshoz!

VAnnak esetek, amikor rosszul forrik, de a problema igazan az, hogy ott nem csak a csontvaz van, hanem erek, izuletek, inak stb. orvos!

2012. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!