Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Furcsa képződmény az orromon....

Furcsa képződmény az orromon. Mi ez, és hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2 hete beraktam az orromba, egy szokásosnál kisebb piercinget, ck. pötty méretűt, és a nap végére feldagadt körülötte. Azóta csak nagyobb lett, és ck. feleakkora, mint egy szunyogcsípés, és arrébb vándorolt a piercing-lyuk mellé(pontosabban tőle ck. északnyugatra helyezkedik el, és a piercing a jobb oldalamon van). Már 2 hete nem akar eltűnni, és be kell vallanom idegesít, és kicsit fáj is. Kenegetem egy bőrfelületi-sérülések elleni géllel, de egyenlőre, semmi eredmény. Mit gondoltok, szerintetek el fog múlni valamilyen szertől(Ha igen, akkor ti mit javasoltok?), vagy itt már bőrgyógyászra van szükség? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Begyulladt, de gondolom belül, nem fakadt ki, ottvan. Lehet más volt az anyag, koszos volt nem tom, de csak ez lehet. Vedd ki azt a xart tedd vissza a régitha az jó volt. Majd kifakad kitisztul. Nekem a fülbecaló miatt volt egy ilyen. Nem bírta az ezüstöt. Az aranyat visszatettem majd elmúlt.
2013. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már akkor kicseréltem a régire, mikor a nap végén észrevettem, hogy valami nem stimmel..:( Ha gyulladás, akkor milyen krém ajánlatos rá?
2013. máj. 24. 19:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Segítségnek egy kép a pajtiról: [link]
2013. máj. 24. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vadhús lehet, a piercer, akinél voltam octeniseptet javasolt rá, ill sokak szerint a tetran is leviszi:)
2013. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos valaszokat! :) valoban kentem ra egy csomo gyulladas csillapito kremet es nar kisebb is!
2013. máj. 24. 23:39
 6/7 lesli70 válasza:
Biztosan gyulladás lesz. Bár nem írtad,hogy ezüst,vagy arany,de van akinek az ezüstök nem bírja a bőre,és ilyenkor jelez , valamilyen formában. Gyulladáscsökkentőkkel,el kell hogy múljon,egy pár nap alatt.
2013. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia


vadhús kinövés, kezeld tetrannal, octival, vagy hidrogén peroxiddal. ékszer legyen orvosi acél, nikkelmentes, vagy szilikon. PVD és titán ékszert marná az oxi.

Karikát szedd ki, pontékszer legyen benne.

egyéb kérd. esetén írj privit

2013. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!