Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már egy fél éve hogy megvágtam...

Vadhus kérdése:

Már egy fél éve hogy megvágtam az ujjam, de nem bírok semmit se csinálni vele. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

Idén Februárban vágtam meg a bal kezemen a középső mutatóujjamat a képen látható módon:

[link]

Az az egy gond van vele, hogy fogni egyáltalán nem bírok vele, se szorítani, a cipőmet se tudom be kötni vele mert nagyon érzékeny és erőtlen. Mit tudnék csinálni vele?



2013. jún. 28. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvágtál egy idegszálat valószínű. Menj el sebészhez vele,de nem hiszem,h tudnának vele mit kezdeni. Egyébként anyum is elvágta az ujját,és ő sem érez vele semmit. :/
2013. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napsugar11 ***** válasza:

Sajnos a sérülés elég mély, és hegesedve gyógyult, ami kívülről is látszik, de belül ez még látványosabb sejtszinten.


A barátnőm párjának egy marógép kapta el az ujját, állítólag nagyon ronda sérülést okozott, az a fajta "tipikus sebészi eset" kategória. Ennek ellenére nem ment el vele sehova. Állandóan magánál hord egy olyan folyadékot, ami csökkenti a vérzést, fertőtlenít, csökkenti a gyulladást és 40-60%-kal gyorsítja a sebgyógyulást.


Kisebb sérülésekre már volt tapasztalata, de ez azért komoly volt. Miután lekezelte, még annyira se vérzett, hogy a rátett papírzsebkendő átvérezzen. Most 3 hét telt el, szinte nyom nélkül gyógyult, még az ujjlenyomata is visszaépült, már csak egy kis foltban hiányzik.


Ha gondolod, megírom privátban, hogy mit használt.


Valószínűleg valóban lehet idegsérülésed is, főleg, ha mozgás- és érzéskiesés is van. Esetleg többet is segíthetek telefonon, megírom a számomat privátban.

2013. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!