Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon megijedtem! Lehet...

Nagyon megijedtem! Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap elestem és bevertem a térdem (megzúzódott), a fejemet pedig beütöttem az ajtóba. Az eset után nem fájt, az orvosok kérdezgettek, hogy kiderítsék van-e agyrázkódásom, de mivel akkor nem fájt, ezért azt mondtam jól vagyok. Tegnap este viszont elkezdett fájni és kicsit furán éreztem magam. Lefeküdtem aludni, gondoltam csak fáradt vagyok. De ma megint fájt és kicsit zavarodott voltam. Elfelejtettem valamit, amit 10 másodperccel előtte csináltam. Kicsit melegnek is érzem a fejem, olyan mintha lázam lenne.


Baj, hogy így fáj? Vagy nyugodjak meg, majd elmúlik?


2013. júl. 13. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt agyrázkódásom, majd elmullik. xdd
2013. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz! Most!
2013. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Biztonság kedvéért menj el dokihoz
2013. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azért menj el egy orvoshoz, lehet hogy van vmi bajod

ha meg nincs is, legalább biztosra mentél

2013. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most akkor menjek vissza a sürgősségire? Nem is tudok járni a lábam miatt.
2013. júl. 13. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehát miért itt kérdezed meg? Ha rosszul vagy, akkor menj orvoshoz.... sürgősen.
2013. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha hányingered van és szédülsz akkor van esélye az agyrázkódásnak sajnos tapasztalatból tudom
2013. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Te ismered magad,ha ilyen nem volt meg ,akkor dokihoz kell menni.

Ilyen egyszerü.

2013. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár igen. Vagy ügyeletre, vagy valami hasonló helyre.
2013. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az eset után nem fájt, az orvosok kérdezgettek, hogy kiderítsék van-e agyrázkódásom, de mivel akkor nem fájt, ezért azt mondtam jól vagyok



nálatok is jó orvosok lehetnek... amikor nekem agyrázkodásom volt nem kérdezték hogy fáj e hanem megvizsgáltak... belevilágitottak a szemembe követnem kellett az ujját a dokinak stb...



ha egyedül laksz menj el dokihoz. ha nem laksz egyedül és tud valaki figyelni rád, akkor kérj szabadságot (ha dolgozol) és maradj otthon egy pár napig... többet a kórházban sem tesznek agyrázkodással..

2013. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!