Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiszívott ajkak. Esetleg...

Kiszívott ajkak. Esetleg valami gyógymód van?

Figyelt kérdés
Elég fura ajkaim vannak. Ha jól esik valami, lázam van,mások után iszok... kifakad. Párom csókolózáskor megszívta őket, és másnapra hólyagos lett az alsó ajkam és a felső ajkam felett.... hogyan tudnám ezt orvosolni? Meg úgy általában kezelni...??
2013. júl. 16. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

És ilyen ajakkal még csókolóztál is?

Gratulálok!

Ezt nem étel vagy ital váltja ki, hanem egy vírusos fertőzés!

Valószínűleg mikor kijön, akkor gyengébb az immunrendszered és aktiválódik a vírus. Ilyenkor nem szabad csókolózni, illetve nagyon kell figyelni, hogy másik ne egyenek, ne igyanak utánad és te se piszkáld, mert mások elkapják tőled, te pedig magadon viszed el a fertőzést.

Ilyenkor immunerősítést kell csinálni, használhatsz szájfertőtlenítőt és meg kell várni, míg elmúlik és utána lehet csókolózni, meg mindent.

2013. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Csak valamiért ha erősebben szívja kicsattan, de általában nekem mindentől. Rajta nem jön ilyen ki, csak én vagyok ilyen szerencsétlen.
2013. júl. 16. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szívogatná, akkor is kijönne.

Ez vírusos fertőzés lesz.

Ha a másiknak erősebb az immunrendszere, akkor valószínűleg rajta nem jön ki, de attól még a vírust átadod neki, csak neki nem aktiválódik.

2013. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!