Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy enyhüljön a...

Mit tegyek, hogy enyhüljön a fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap testnevelés órán 120 guggolást kellett csinálni, azóta konkrétan járni nem tudok a fájdalomtól. Ha lépek olyan mintha ki ugrana a térdem, megbotlok és körülbelül 10-15 mp-ig meg mozdulni sem tudok. Leülni még annyira sem, mert ugye nem tudom behajlítani a térdem. Most is és tegnap este is bekentem ilyen Sportkrémmel, masszíroztam is de semmit sem ér, szinte rosszabb. Mit tudnék tenni, hogy legalább egy minimálisan enyhüljön a fájdalom?
2013. szept. 5. 14:26
 1/2 anonim válasza:

próbáld borogatni, masszírozni.

vagy izomláz ellen jót tesz az almalé,meggylé,narancslé, előnyős a vitaminfogyasztás C- vitamin, E-vitamin és a magnézium.

mikor nekem volt izomlázam masszíroztam a lábamat és sok tejterméket fogyasztottam.

2013. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom! 
2013. szept. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!