Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet belőle nagy baj? (vágás...

Lehet belőle nagy baj? (vágás a lábamon)

Figyelt kérdés
Tehát vágom magam...tudom, hogy ez nem megoldás a dolgokra és próbálok is leszokni, de most nem ez a lényeg. A lábszáramat szoktam vágni (boka fölött 4-5cm) és ma mélyebbre ment a penge mint eddig. A seb körül keletkezett egy sötétvörös folt a bőr alatt, ebből lehet baj?
2013. szept. 14. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elfertőződik és levágják a lábad. Vagy ha nem vágják le, meg halsz vérmérgezésben. Viszont ha van otthon arcszesz, szépen kend be vele. Aztán orvos, pszichiáter. :)
2013. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arcszesz??
2013. szept. 14. 22:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Fertőtlenít. :)
2013. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem értettem! Mit old meg,hogy vágod magad?
2013. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De most tényleg el kéne mennem orvoshoz a sebbel? (utolsó: nem oldja meg a problémákat, csak eltereli a figyelmemet és megnyugtat...)
2013. szept. 14. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok. 14 éves vagyok és nem igazán tudom, hogy mit kéne tenni :/
2013. szept. 14. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Mással nem tudod elterelni a figyelmedet.Például hallgass zenét, bandázzál a barátokkal.

Valóban elfertőződhet a sebed, amitől komoly bajod lehet.

Vérfertőzés ami miatt még a lábadat is levághatják!

2013. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon piros, akkor igen. És egy pszichiáterrel és/vagy pszichológussal beszélgess el.
2013. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És mennyi idő alatt fertőződhet el?:S


Amúgy tudom, hogy ez hülyeség és abba kéne hagyni, próbálkozom is vele. Zenét hallgatok, kb a nap minden percében amikor tudok.

2013. szept. 14. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha kialakult egy sötétvörös folt már, akkor SOS húzzál orvoshoz! Nem "mennyi idő után", hanem MOST. Ügyelet.
2013. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!