Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jó félig letört az első...

Dff kérdése:

Jó félig letört az első fogam. Ilyenkor mit csinál a fogorvos vele? Feltudja építeni? Vagy csak koronát csinál?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik fog. Vagy felépíti és porcelánhéjat húz rá, vagy pl. egy alsó rágófog esetén elég héj nélkül felépíteni, vagy koronát tesz rá. Függ a letört rész helyétől, méretétől, a fog elhelyezkedésétől.
2013. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom írtad az első fog..akkor valószínűleg felépíti és porcelánhéj. Ha nem magánorvoshoz mész, akkor valószínűleg koronát javasol majd.
2013. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőmnek csak sima fehér töméssel pótolta ki.
2013. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felépíti.A kis unokámnak is letört az első foga először próba pótlást csinál és egy idő után egészítette ki teljesen.
2013. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Celtix ***** válasza:
Nekem is ifju boho koromban a fel metszofogam letort (nem a legelso, a masodik) Doktorneni _ragasztott_ ra egy darabot. Azt mondta, par evig kihuzza, de vagy 15 evig birta. Most fel eve leesett, majd kell keresnem egy idopontot, hogy megcsinaltassam. Remelem, megint ilyen szepen megoldjak.
2013. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hali! En 13 eves vagyok, 5 eve letort a baloldali lapatfogam ami csont fog volt, nekem az orvos visszaepitette, de nekem azt mondta hogyha megvan a masik fele es ha tejbe aztatod a fogorvosi beavatkozasig akkor ugy is meg lehet oldani hogy azt epiti vissza es kiegesziti! En ezt nem tudtam igy rendesen visszaepitette, nefelj, nekem 8-evesen csinaltak csak nekem a szam is kicsattant :/ tehat ossze volt varrva! De a fogammal nincs baj :))
2013. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!