Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit kockáztatok, ha a kezemen...

Mit kockáztatok, ha a kezemen levő sínt nem cseréltetem le körkörös gipszre?

Figyelt kérdés

1 hete eltörött a kézfejemben egy csont és azóta van sínben a bal karom. De már le is vettem a sínt (természetesen nem véglegesen), és ha óvatos mozdulatokat teszek a kezemmel, akkor nem fáj, persze az ujjaimat még nem tudom használni. Pár nap múlva kéne mennem dokihoz, hogy lecseréljék körkörös gipszre, és ezek után nagyon nem szeretném azt a gipszet. Az orvosok nem szeretik, ha belebeszélnek a dolgaikba, nem hiszem, hogy ha elmondom neki a problémámat, akkor azt mondaná, hogy akkor maradjon rajta a sín... sztem kérdés nélkül begipszelné. Szóval tud még valamit az a végleges gipsz, ami miatt mégis le kéne cserélnem a sínt?


kösz


2013. szept. 21. 09:41
 1/1 anonim válasza:
Szia. Te nem sint nem szeretnéd lecserélni gipszre, hanem a semmit. (Hiszen a sint csak akkor használod, ha van kedved, amit a gipsznél már bajosan tudnál megoldani.)Volt ilyen ismerősöm, ugyanezt csinálta, (nézd már milyen jól lehet mozgatni-mondta)aztán a csont elmozdult, az orvos meg jól leszidta, és sokkal később gyógyult meg. De a te kezed, és életed, nyugodtan tedd tönkre.
2014. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!