Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy szeretem a...

Normális, hogy szeretem a sebeimet?

Figyelt kérdés
Egy csomó karcolás van a kezemen-lábamon, egy részük sport (esések, balasetek), másikat magamnak csináltam (volt egy elég stresszes idöszakom, és vagdostam magam, de már vége, és nem csinálom). És szeretem öket, mert mind emlékeztet valamire, mindnek megvan a maga története (pl amikor a barátaimmal leszáguldottunk a lépcsön görkorival, és beleestünk egy bokorba, vagy mikor fáramásztunk szintén görivel). Mintha a részem lenne, az emlékeim. Normális ez?

2013. szept. 27. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele senkinek :)
2013. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze,nincs ezzel semmi gáz, nekem is vannak olyan sebeim, amik felidéznek jópofa emlékeket.
2013. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a sebhelyeket
2013. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy jó nagy heg a karomon (kutyaharapás, 3 műtét), kiskoromban utáltam, de ma már hiányozna. 26N
2014. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!