Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz a testképem...

Nagyon rossz a testképem -lehet, nem alaptalanul-, nem szeretem az arcom, nem szeretem, hogy híztam mindent utálok magamon. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Tudok képet küldeni, de azt hiszem inkább pozitív visszajelzést kapnék, de ezzel együtt is komolyan gyűlölöm a testem. Mi segíthet?
2013. aug. 8. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? Nem érzed úgy, hogy mások nem szeretnek? Vagy hogy nem vagy elég jó?
2013. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A családom miatt van azt hiszem. Ők folyton kövéreztek kiskoromban. A képeket visszanézve, más ismerős véleménye alapján ugyan nem voltam az. Az arcomat nem minősítették. Szóval se szép, se csúnya. - Ilyesmi érzésem van.

Van párom, barátaim, de nehéz a család által (éveken át) fejembe vert képet megváltoztatni.

2013. aug. 11. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs egy olyan testrészed sem, amit szeretsz? Nekem segített, hogy amikor a tükör elé álltam, akkor nem azon kezdtem el filózni, hogy kicsinek tartom a szemeimet és már megint előjött egy pattanás, hanem hogy szép a hajam és szép formájú az arcom. Mostantól egy hónapig csak dicsérd magadat, ha a tükör elé állsz.
2013. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!