Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ficammal kapcsolatban valakine...

Ficammal kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Váll ficamom volt egy baleset által, műtöttek, 6 hete kínlódok már vele, nagyon lassan gyógyul, teljesen legyengült a bal kezem, még használni se nagyon tudom.

Kíváncsi lennék mások ficam által szerzett tapasztalataira, gyógyulási időszak alatt. Mennyi idő múlva éltetek újra teljes életet? Hátráltat valamiben azóta? 30F


2013. nov. 9. 22:29
 1/2 Domcy99 válasza:
Nekem boka ficamom volt de nem kellett műteni csak helyre rakni, meg bekötni. Ha gyorsabb gyógyulást akarsz próbáld ki a Fekete Nadálytő krémet. Mindenféle húzódás,zúzódás,ficamra(még fertőtlenít is) segít. Nekem bejött! Olyan 600 forint körül van egy tubus.
2013. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap kaptam rá krémet, úgy tűnik használ is, csak a ficam körüli izmaim teljesen eltűntek, és fájnak is.
2013. nov. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!