Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bemetszés utáni műtét (kép...

Bemetszés utáni műtét (kép lejjebb) ez normális ha így néz ki a péniszem?

Figyelt kérdés

2 napja volt az orvos által "hátulsó bemetszés"-nek mondott műtét, ahol megbeszéltem vele, legalábbis ő mondta hogy a fitymám hosszából nem fogok veszíteni, ugyanúgy fog kinézni a péniszem mint előtte (végig elfedte a makkom a fitymám) most műtét után viszont így néz ki:

(CSAK AZ NÉZZE MEG AKI BÍRJA AZ ILYET, EVÉS KÖZBEN/ELŐTT SEMMIFÉLEKÉPP!)


[link]


Bal oldalon még látszanak a varratok, a problémám az lenne, hogy a duzzanatok mellett ott középen kilátszik a makkom, ott lemetélte a fitymát, vagy ott akkor mi lesz? Nagyon úgy néz ki jelenleg hogy hülyére vett, megbeszélve hogy ugyanúgy fog kinézni mint előtte, és tudom hogy ez még gyógyulni fog, meg lemennek a duzzanatok, de akkor ott hogy fog már kinézni ha középen nincs bőr, körülötte pedig igen? :/


2013. nov. 16. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"2 napja volt az orvos által "hátulsó bemetszés"-nek mondott műtét"


A képet elnézve szerintem ez inkább a hentes lehetett.

2013. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lúdért vásárolta a diplomáját az említett teloméra nyújtó?
2013. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
?
2013. nov. 16. 15:53
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értettem, hogy még egy papírt sem kaptam arról, hogy mit csinált, illetve miért. Beleolvastam a szerződésbe amit a műtét előtt aláírtam, hogy mit miért fog csinálni, közben elmagyarázza, és vállalom a kockázatokat. Ha egy szakértő is megnézné, akkor arra is kíváncsi lennék, hogy valóban nem ezt kéne-e látnom utána, illetve akkor utána valami fitymaplasztika jellegű beavatással szebbé lehet-e majd tenni, ha kiveszik a varratokat és lemennek a duzzanatok?
2013. nov. 16. 16:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Én úgy értem ez magán rendelésen volt.Ott nem nagyon szoknak papirt adni valamiről is .Ilyen helyen még reklamálni sem lehet .Már mindegy,bizzál abban ha meggyógyul más lesz a kinézete
2013. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értelmes, valamit mondó kommentet még mindig nem sikerült írni... :) Miért, akkor hogy kell kinéznie? Az rendben ha randomra idehívunk egy embert, hogy nézze meg, lövése sincs a témáról meg stb, gondolom te is ilyen vagy, de én szakértőt kérnék, ha lehet.
2013. nov. 16. 18:41
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem nem adja be képet nektek igen?
2013. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy másik. Ez a 3. nap után.

2013. nov. 16. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
ez se tölt be, minőségiek a magyar képtárhelyek...
2013. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Látatlanban azt tudom mondani, amit mások is: meg kell várni míg elmúlik az ödéma, és akkor lehet véleményt mondani a "műről". Addig meg dokumentáld a dolgokat.
2013. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!