Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kocogás közben megharapott...

Kocogás közben megharapott egy kutya. a gazádja közel volt, azt mondta be van oltva, chippelve. (ismerem is, helyiek) ilyenkor el kell mennem orvoshoz? A seb egy felületi karcolás, kb 2-3 cm hosszú alig vérzik.

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 15:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
nem kell megindokolnom mert magadról írtál
2013. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én arról szándékoztam írni, hogy miért állhatnának már le az emberek az értelmetlen kocogással.


Amikor eleve káros a testükre (persze kis haszna is van) és lehetne sokkal értelmesebb edzéseket végezni, illetve illene, mert szégyen hogy sokan így leadják az igényszintjüket. Olyanok is..


Aztán ha már mindenkit kutyák üldöznek és gyilkosok, tudom akkor is kocogni járnának sokan, mert csökönyös összvér az ember.. sajna. Azaz az értelmes emberi elmét tudatosan leláncolják, elbutítják, és ilyen csökönyös, konok, szűk látókörű lesz.. és futkos.. Olyan primitív ez az egész téma.. voltaképp szomorú is kicsit, hogy erről egyáltalán beszélni kell.

2013. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Van egy furcsa kocogós réteg,amelyik csak és kizárólag az autók mellett hajlandó futni. Nálunk van tó, sétánnyal,, van kocogópálya, van erdei futópálya, vannak a főúttal párhuzamosan futó, jó levegőjű kis utcák (némelyik aszfaltozva sincs), de nem, a kocogók a főút melletti járdán futnak. Én pedig mindig röhögök. És egyáltalán nem értem.

Bár most,Karácsony előtt a Szt István krt-on láttam egy rövidgatyás barmot, aki az autók között (!!!) kocogott.

Ez valamilyen feltűnési viszketegség lehet.

2013. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

akkor menj ki a margit-szigetre és ossz szórólapot a kocogóknak hogy hüjék

te kretén

2013. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem jelent az boldogságot, hogy az emberek hülyék, illetve az sem jelentene, ha erre felhívnám a figyelmüket. Valamennyire szeretem az embereket, de nem mehetek oda mindhez és kezdhetem el magyarázni nekik, hogy mennyire bal.fa.s módon 'edzenek' :)


Mosolygok rajtuk ennyi. Nem menthetsz meg mindenkit, nem is kell. Összejön az a kemény réteg is, aki megtanulja értékelni az egészségét, az erejét, és fejleszti magát, nem középszerű posványba ragad és futkos a margitszigeten.


Ezeknek a komolyabb embereknek később még.. lehet nagy szerepük, de az életükben mindenképpen több boldogságot fognak lelni, mint mások. Hiszen megtanulják értékelni az egészség és az erő fontosságát, ők nem térdproblémákkal fognak orvoshoz járni, hanem élni fognak :) Normálisan. Ettől sajnos elzárják az emberek többségét, fel sem tudják fogni mi az igazi edzés, gondolkodni sem tudnak rajta.. aztán majd megbetegszenek, és élik a kis rabszolga életüket.. többé-kevésbé boldogtalanul.


Ez nagyon lassan fog csak változni, ezzel tökéletesen tisztában vagyok. És azt mondom rá, hogy nem az én bajom :)

Futkosson aki csak akar, éljen úgy ahogy akar. Engem igazából nem zavar.

2013. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
szociopata vagy
2013. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az egy állapot, független a kérdéstől. Még csak azt sem tudom hozzáfűzni, hogy szegény én, rossz nekem.
2013. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem fiziológiailag tök igaza van. A futásnál károsabb mozgásforma az ízületekre nézve, nincs. A nőknél még a méhszalagok nyúlása, is bejátszik.
2013. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mi egy realista nézetet képviselünk. Teljesen elfogadható, elég jól megtapasztalt, megfigyelhető.


Ennél a kérdésnél már nem is ez az érdekes, hanem ahogyan az emberek reagálnak rá. Ahogyan képesek egy mozgásfajtát, mint valami ideológiát védeni, és aki azt 'rossznak' tartja (mondjuk engem) pedig támadni. Annyira hüllő ösztön, hogy semmisítsük meg azt aki egy kicsit is más véleményen van mint mi magunk :)


Ez igazából szomorú dolog, de muszáj ezt a viselkedésmintát megérteni, és jól kezelni. Idővel ki fogják nőni ezt a primitív, ösztönösen erőszakos viselkedést az emberek, hiszek ebben - és akkor majd lehet értelmesen, eredményesen kommunikálni, beszélgetni :)

2013. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az a fő baj, hogy nem érvek, hanem emóciók feszülnek egymásnak. Mikor nekem szétment az összes ízületem és lábujjtól a nyakamig úgy fájtam, mint egy 1000 éves öregasszony. A férjem kikísért a napra, leültetett, aztán bekísért, ha mennem kellett (pl.Pisilni). Na , akkor volt időm utánaolvasni a dolgoknak, és rádöbbentem, mennyit ártottam magamnak. Azóta átgondoltan spotolok, mondhatni, aggyal.:)
2013. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!