Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali.

16 éves vagyok ma voltam a nőgyógyászomnál aki a szokottnál is furcsább volt...Mindegy levetkőztem megvizsgált utána elkezdett ujjazni.!!!!!Az eszem megállt kb,mondtam neki ha nem hagyja abba kiabálni fogok.Azt mondta a vizsgálat része.Nem hittem neki.Kiabálni akartam erre ő lefogott és elkezdett levetkőzni.Tudtam hogy mi vár rám.Megerőszakolt!

Kérlek szépen mondjátok hogy mit tegyek.... Nem mertem a szüleimnek sem szólni,meg senkinek sem.

Rendőrségre félek elmenni,hátha 'bosszút áll'...

:'( :'( Félek.



2014. jan. 4. 01:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

*Pszichológus

2014. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak :'(
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21/22 Hány éves vagy?
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
14 éves voltam akkor.Hüvelyfertőzés miatt mentem be és megerőszakolt engem is.És a rendőrök szerint,mivel 14 éves vagyok és kamasz biztos csak keresem a kalandot és kitaláltam a 'híres nevezetű' nőgyógyászról a sztorit.... szánalmas :'(
2014. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Igazad van nagyon szánalmasak a mai 'rend'őrök..

Sajnálom ami történt veled hiszen te még csak egy törékeny kislány voltál,és neki egy megfelelő áldozat. :(


22/L

2014. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

„Voltunk a rendőrségen reggel mindent elmondtam…” Ez nem egészen úgy működik, mint amikor a tárcádat lopják el. Bemész, beszélsz valami rendőrrel 10 percet, aláírsz egy papírt és otthon várod, hogy majd jól kinyomozzák… Újra és újra elmesélni a sztorit, orvos, fényképek…

Ha ezt tényleg végig tudtad csinálni másnap és nem kamu az egész, akkor minden tiszteletem a tiéd. Nekem 10 évembe tellett, mire el tudtam mondani valakinek, nem hogy másnap odaálljak egy csapat vadidegen rendőr elé és gyomorforgató részletességgel ecseteljem százszor egymás után, hogy ki mit rakott hova… Persze ez csak én vagyok, biztosan nem mindenki ilyen puding.


Sajnos, ha nincsenek egyértelműen erőszakra utaló jelek – pl. nem törött be az orrod és nem verte ki három fogad – akkor nem sok esélyed van. Beleegyezéses szexre fog hivatkozni, ha egyáltalán elismer bármit is. Nincsenek tanúk, csak a te szavad az övé ellem. Ő egy elismert orvos, te meg csak egy kis 16 éves csitri. Nem neked fognak hinni.

2014. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Jó hírem van.Nem tudom mi történt és hogy miért de az orvos beismerte amit tett velem.Elismerte,hogy megerőszakolt majd könyörgött hogy bocsássak meg.Felpofoztam,de ebből szerencsére nem lett semmi,hiszen megérdemelte.Az egész tárgyalást végig bőgtem.Az orvos 10 évet kapott.
2014. jan. 5. 18:15
 28/36 anonim ***** válasza:
Szegény te :(((
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
KAMU! Olyan nincs, hogy valakit Magyarországon 1 nap alatt elítéljenek, főleg nem vasárnap.
2014. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
TEGNAP iélték el szombaton kedves utolsó -.-
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!