Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali.

16 éves vagyok ma voltam a nőgyógyászomnál aki a szokottnál is furcsább volt...Mindegy levetkőztem megvizsgált utána elkezdett ujjazni.!!!!!Az eszem megállt kb,mondtam neki ha nem hagyja abba kiabálni fogok.Azt mondta a vizsgálat része.Nem hittem neki.Kiabálni akartam erre ő lefogott és elkezdett levetkőzni.Tudtam hogy mi vár rám.Megerőszakolt!

Kérlek szépen mondjátok hogy mit tegyek.... Nem mertem a szüleimnek sem szólni,meg senkinek sem.

Rendőrségre félek elmenni,hátha 'bosszút áll'...

:'( :'( Félek.



2014. jan. 4. 01:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Ennyire nem folynak gyorsan itt az ügyek. Pénteken megtörténik, szombaton meg elítlik... kész kabaré.
2014. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Aha. Fáj ekkora marhaságot olvasni.

Felpofoztad? Hogyan? Mikor? Egyszer csak becsengetett hozzád, te meg még ki is nyitottad az ajtót? A feljelentést követő másnap tárgyalás (ráadásul hétvégén), és még aznap ítélet? Tíz év?

"ebből szerencsére nem lett semmi,hiszen megérdemelte" Persze ez is így működik. Ha megérdemli, akkor lehet vele bármit csinálni. Ütheted,verheted, ahol éred. XD


Erre csak azt tudom írni, hogy eléggé tré dolog pont ezzel a témával poénkodni. Legközelebb valami más kamu történettel szórakoztasd a jónépet, ha épp unatkozol.

2014. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%
Inkább menj és tanuld a töri leckédet, minthogy ilyen hazugságokat írogass!
2014. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Kedves előző válaszolók....Nem hinném,hogy valaki unalmában azzal szórakozik,hogy megerőszakolták,mert azt milyen vicces kiírni a netre -.-" És most kedves kérdező..én legközelebb(ami nem lesz reméljük)a drágaságát rúgtam volna meg teli erőből,hogy aztán ha akar se tudjon szaporodni :)Ügyes voltál,hogy megfogadtad némelyek tanácsait...ugyanis sok olyan eset van amikor nem mondják el az ilyen dolgokat a szülőknek és nagyobb probléma is lehet...
2014. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Picatchu: Nem kamu?

Olvasd végig, kérlek, hogy miket írt a kérdező.

Pl. kihallgatás-vádemelés-tárgyalás-ítélet kb. két nap alatt, amiből egy nem is munkanap.

Én tanúként vagyok érintett egy autóbalesetes ügyben. Két és fél éve tart…

2014. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nem olvastam el a dátumot bocsi...két nap? :o Hát jó....érdekes
2014. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!