Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Felszakadt a jobb csuklom....

Felszakadt a jobb csuklom. Osszevartak. Engedjem logni a kezem vagy ne?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta ne lobaljam, de a sokktol elfelejtettem megkerdezni, hogy magam mellett sem tarthatom logva? Es ha alszom? hadjam magam mellett fekvo allapotban, vagy siman pockoljam fel, eseteg egyebb?

Amugy betortem egy uvegajtot es ez tortent...



#friss varrat #csuklo...
2014. febr. 8. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülő vagy álló testhelyzetben legjobb, ha fel van kötve, hogy ne lépjen fel vénás pangás ill. ne feszüljenek az izmok. Fekvéskor nem szabad ráfeküdni.
2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy erzem verzik, nem kotottek fel en pedig nem tudom felkotni. holnap visszakell mennem addig tortenhet valami baj?
2014. febr. 8. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos azota mar eltelt egy kis ido, kiszedtek a varratot, es nagyon gyengen ossze is forrt. Az lenne a kerdesem hogy ihatok - e alkoholt? Nem tenne valami kart vagy ilyesmi?
2014. febr. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!