Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan lehet tudni, hogy el...

Honnan lehet tudni, hogy el van törve az orrom?

Figyelt kérdés

És ha mondjuk ellenne törve akkor magától meggyógyulna?


Az egyik oldalon van egy púp az orromon, de nem tudom mitől lehet, nem emlékszem, hogy sérülést szenvedtem volna az orromnál, de nézegettem 3-4 évvel ezelőtti képeket magamról,és akkor még nem volt ott ilyen púp, mitől lehet az ott?


Ha nyomom hosszabb ideig a púpot akkor eltűnik, de néhány perc múlva ugyanolyan lesz, mint előtte.


Ha így megfeszítem a bőrt az orromon, akkor lehet látni, hogy a púp alatt egy kicsit beljebb kanyarodik, mint a másik oldalon, de nem tudom eldönteni, hogy az törés-e vagy mi lehet.Régen nem volt ott.


2014. febr. 10. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem orrtörés,azt észrevetted volna! Szerintem zsírszövet halmozódott fel a területen!
2014. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!