Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyomorfájdalom vagy hasizom?

Gyomorfájdalom vagy hasizom?

Figyelt kérdés

Súlyzóval hanyatt fekve tárogattam és azóta a hasam gyomortájékon reszket időnként illettve gyomorsavtúltengéses fájdalmas tüneteket produkál

Mi lehet a háttérben?



2014. febr. 12. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem múltkor volt izomlázam gyomortájékon és alhasnál. Szerintem neked gyomorhurutod lehet, mert nekem igaz nagy fájdalmaim voltak alig bírtam mozogni de nem volt fekélyszerü égő, reszkető fájdalmam. 1éve amikor reszketet gyomortájékon és kellemetlenül fájt, akkor mánspra nagyon erős hányingerem volt és belázasodtam egy estére.


Izomlázi fájdalom mozgatásra nagyon erős(nekem fekve is fájt, ülve volt a legjobb). Gyomorfájdalom szinte állandóan fent áll.

2014. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

2014. febr. 12. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek? Ha nincs komoly fájdalmad, nincs hányingered, lázad/hőemelkedések akkor tök felesleges.


Egy vírusos gyomorhurut és az izomláz is 3nap után elmúlik, elöbbi talán még hamarabb. Ha ez egy hétig fent marad akkor érdemes orvoshoz menni, mert az már jelenthet gyomorfekélyt vagy hasonló dolgot.

2014. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs komolyabb panaszom de néha elég komolyan fájt a tegnapi nap folyamán erős csavaró és maró érzéssel

Egyébként lázam nem volt és hányingerem sem, a maró fájdalom volt ami jellemző volt némi has tájéki hasfalrángatózással

2014. febr. 12. 10:05
 5/5 A kérdező kommentje:

a maró és csavaró érzés gyomorsavtúltengés ami eltávozik a gyomorból és a nyelőcsövet marja

Én is megsérültem tárogatásnál ugyanigy, csak nekem a nyelőcsövemmel vannak gondok azóta, frankó egy gyakorlat annyi biztos, gratulálok annak aki kitalálta


Javulás történt az ügyben?

2015. ápr. 17. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!