Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a térdem alatt a...

Miért fáj a térdem alatt a sípcsont?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy fáj a térdem alatt kb. 5 cm-rel. Futás (évek után kezdtem újra futni, 199cm/110kb, szóval kb a 4-5. alkalom után) után kezdett el fájni. Érdekes, hogy csak a bal térdem alatt. Igazából a fájdalom nem a jó kifejezés. Persze a fájás után folytattam a futást. Nem múlt el. Karácsony óta pihentetem, először egy gyengébb, aztán egy erősebb kenőcsöt használtam rá, de nem változik. Ha sokáig behajlítva van, pl. ha ülök, és munkám miatt gyakran ülök, akkor fáj, illetve jó kinyújtani, egy kicsit megmasszírozni. Szóval valami ötlet, hogy mi lehet? Tudnátok segíteni? Mert szeretnék visszatérni a futáshoz, csak nem biztos, hogy ez jó ötlet. Voltam dokimnál, azt mondta, hogy "pihentetni kell..." hát nem tudom, hogy mit kellene tenni. Remélem, hogy tudtok segíteni.Várom a válaszokat, kommenteket, hozzászólásokat, tapasztalatokat.

#futás #kocogás #térd alatti fájás #sportsérülés.
2014. febr. 20. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Jegelni, borogatni (fagyasztott borsó, vizesruha), felpolcolni. Nem kellene terhelni. Krémek. Éjszakai pakolás. Egyéb kérdésedet üzenetben írd le.
2014. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!