Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet-e súlyosabb a sérülésem?

Lehet-e súlyosabb a sérülésem?

Figyelt kérdés

Szerdán a tesiórán a távolugrást gyakoroltuk. Az egyik ugrásnál alá bicsaklott a lábam. Akkor és azóta is rá tudok állni, de járásnál fáj.


e; Mit tegyek?

f; Milyen súlyos lehet a sérülés?


m; Esetleg lehet törés is?

n; Van egyáltalán olyan törés típus lábon, amelynek elszenvedése esetén rá tudnék állni?


A megtisztelő válaszotokat előre is köszönöm!



2014. márc. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg csak erösen meghúzódott.


Amikor lehet, pihentesd és fáslizd be.

2014. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azóta meggyógyult?
2014. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem gyógyult meg.

Ha hétfő reggelig nem változik a helyzet akkor hétfőn délután (mivel akkor rendel) elmegyek a dokihoz vele.


Nem akarom sokáig húzni-halasztani és nem akarok rásérülni sem.

2014. márc. 14. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem enyhült?;)
2014. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon minimálisan enyhült!
2014. márc. 14. 21:46
 6/7 anonim válasza:
Rendbe jött már a bokád? Mi volt vele?
2014. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El mentem vele orvoshoz. A vizsgálatok során kiderült, hogy részleges-bokaszalagszakadást szenvedtem. 4 hét gipsz következett, ezután az orvosi kontroll vizsgálatok nyomán gyógyulnak nyilvánította a sérülésemet. A fájdalmaim odajutottunk, hogy bokarögzítőt írt fel a doki. A rögzítőt szerencsére június elején elhagyhattam. Azóta nem volt vele nagyobb problémám, viszont ritkán még érzek fájdalmat.
2014. dec. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!